Informacja:

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarzadzania znajduje sie w Polityce prywatnosci.
Jezeli nie wyrazasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmien ustawienia swojej przegladarki.

Zamknij

Co robicie w weekendy

Różne, różniaste i niekoniecznie poważne problemy. Jeśli chcesz coś powiedzieć, podzielić się swoimi przemyśleniami, zapytać o coś - napisz o tym tutaj.

Re: Co robicie w weekendy

Postprzez Karmelia » wtorek, 11 lipca 2017, 14:34

Ja wolne weekendy lubię spędzać aktywnie. Jazda rowerem, wędrówki górskie oraz basen. A czasami trzeba wysprzątać mieszkanie :-)
Karmelia
New User

Postprzez Sandraaa » piątek, 14 lipca 2017, 11:23

Ja lubię ugotować obiad, oglądnąć film, spacer. Co weekend również sprzątam, chociaż za tym nie przepadam
Sandraaa
New User

Postprzez eominoanna » środa, 2 sierpnia 2017, 13:44

My zwykle gdzies wychodzimy albo ktos do nas przychodzi. Ja jestem kanapowcem i lubie w spokoju w weekend zjesc sniadanko, wypic kawke, poczytac ksiazke, pouczyc sie jezyka, polezec w lozku etc. Moj luby natomiast woli dzies wyjsc, najlepiej na swieze powietrze, powspinac sie lub na trekking po skalach, albo gdziekolwiek ale najlepiej na dworze.
eominoanna
New User

Postprzez grzegorzk » niedziela, 27 sierpnia 2017, 12:42

Lubie zrobic wypad gdzies w lono natury.
grzegorzk
New User

Postprzez kajtek16 » czwartek, 5 października 2017, 09:21

W weekendy spędzam czas z rodziną. Spacery, kino, albo po prostu słodkie lenistwo.
kajtek16
New User

Postprzez gregory78 » piątek, 6 października 2017, 12:30

W weekendy jeżdżę do rodziców, którzy mieszkają jeszcze na wsi. A po weekendzie mam świeże warzywa, owoce, mleko i jajka od nich.
gregory78
New User

Postprzez metek67 » środa, 11 października 2017, 12:15

W weekendy zazwyczaj mamy obiady rodzinne, po których w niedzielę się nie chce z domu wychodzić.
metek67
New User

Poprzednia strona

Powrót do Różne sprawy