Informacja:

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarzadzania znajduje sie w Polityce prywatnosci.
Jezeli nie wyrazasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmien ustawienia swojej przegladarki.

Zamknij

Co robicie w weekendy

Różne, różniaste i niekoniecznie poważne problemy. Jeśli chcesz coś powiedzieć, podzielić się swoimi przemyśleniami, zapytać o coś - napisz o tym tutaj.

Re: Co robicie w weekendy

Postprzez Karmelia » wtorek, 11 lipca 2017, 14:34

Ja wolne weekendy lubię spędzać aktywnie. Jazda rowerem, wędrówki górskie oraz basen. A czasami trzeba wysprzątać mieszkanie :-)
Karmelia
New User

Postprzez Sandraaa » piątek, 14 lipca 2017, 11:23

Ja lubię ugotować obiad, oglądnąć film, spacer. Co weekend również sprzątam, chociaż za tym nie przepadam
Sandraaa
New User

Postprzez eominoanna » środa, 2 sierpnia 2017, 13:44

My zwykle gdzies wychodzimy albo ktos do nas przychodzi. Ja jestem kanapowcem i lubie w spokoju w weekend zjesc sniadanko, wypic kawke, poczytac ksiazke, pouczyc sie jezyka, polezec w lozku etc. Moj luby natomiast woli dzies wyjsc, najlepiej na swieze powietrze, powspinac sie lub na trekking po skalach, albo gdziekolwiek ale najlepiej na dworze.
eominoanna
New User

Postprzez grzegorzk » niedziela, 27 sierpnia 2017, 12:42

Lubie zrobic wypad gdzies w lono natury.
grzegorzk
New User

Postprzez kajtek16 » czwartek, 5 października 2017, 09:21

W weekendy spędzam czas z rodziną. Spacery, kino, albo po prostu słodkie lenistwo.
kajtek16
New User

Postprzez gregory78 » piątek, 6 października 2017, 12:30

W weekendy jeżdżę do rodziców, którzy mieszkają jeszcze na wsi. A po weekendzie mam świeże warzywa, owoce, mleko i jajka od nich.
gregory78
New User

Postprzez metek67 » środa, 11 października 2017, 12:15

W weekendy zazwyczaj mamy obiady rodzinne, po których w niedzielę się nie chce z domu wychodzić.
metek67
New User

Postprzez natanbraz » piątek, 3 listopada 2017, 12:47

W weekendy poświęcam się swojemu hobby, a dokładnie grzebie przy swoim motorze. Jest to najlepsza rzecz jaką mogłem kiedyś kupić. Zainwestowałem z rozbitą yamahę, a teraz już przejechałem nią prawie pół Polski.
natanbraz
New User

Postprzez marom » poniedziałek, 6 listopada 2017, 14:37

ja przeważnie golę nogi depilatorem: http://unodental.pl/4-najwazniejsze-fak ... aserowego/
marom
New User

Postprzez dima86 » wtorek, 7 listopada 2017, 13:54

Patrząc po moich ostatnich weekendach, nie robię nic innego jak leżenie przed telewizorem. Jestem już tak zmęczony po tygodniu pracy, że weekend to dla mnie słodkie lenistwo.
dima86
New User

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różne sprawy