Informacja:

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarzadzania znajduje sie w Polityce prywatnosci.
Jezeli nie wyrazasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmien ustawienia swojej przegladarki.

Zamknij

Jakie macie hobby?

czyli to mnie kręci - wymiana doświadczeń, prezentacja dokonań [ muzyka / film / samochody / ogród / komputery ... ]

Re: Jakie macie hobby?

Postprzez Warys643 » środa, 11 października 2017, 10:21

ja uwielbiam biegać
Warys643
New User

Postprzez marom » czwartek, 9 listopada 2017, 14:16

Hej,
ja uwielbiam motoryzację, sam prowadzę warsztat samochodowy jednak w wolnym czasie przeglądam najnowsze informacje o nowych modelach samochodów. Mam do polecenia świetny portal motoryzacyjny a-moto.pl na nim znajdziecie ciekawe informacje o nowych i używanych samochodach. Dowiecie się gdzie najlepiej serwisować auta oraz jak zachować się w przypadku kolizji. Polecam świetny portal :)
marom
New User

Postprzez Deszczowiec » piątek, 10 listopada 2017, 15:30

Bieganie i pisanie.
Deszczowiec
New User

Postprzez sarna » piątek, 24 listopada 2017, 22:07

Jazda konna.
sarna
New User

Postprzez fugazi » środa, 13 grudnia 2017, 18:07

Serenada napisał(a):Ja lubię kolekcjonować wina z różnych stron świata,każdy wyjazd,każda wycieczka to nowe wino.

Rozumiem, że taka pasja musi również nieść za sobą sporo pokusy, żeby takiego winka nie wypić po powrocie do domu, tylko je "chomikować"! Gratuluję samozaparcia! :)

Pozdrawiam,
ortodonta Wilanów
fugazi
New User

Poprzednia strona

Powrót do Hobby - moje / twoje / nasze